Jaunākās ziņas

Produkti
15.09.2017
Kaspars Vasiļevskis

LOCTITE plaša pielietojuma strukturālās līmes

                              

Tik iedarbīgas, vispusīgas un noturīgas, ka līmēšanas iespējas kļūst neierobežotas.

LOCTITE plaša pielietojuma strukturālās līmes uz līmju hibrīdtehnoloģijas bāzes ir pavērsiens strukturālajā līmēšanā. Tās formulētas, lai atbilstu augošajām prasībām montāžas dizainā un tehniskās apkopes remontos:

 • augstas veiktspējas strukturālajai līmēšanai
 • dažādu materiālu strukturālajai līmēšanai
 • atšķirīgu materiālu strukturālajai līmēšanai
 • maza riska strukturālās līmes

Cik izturīgas ir LOCTITE universālās strukturālās līmes?

Pietiekami izturīgas, lai varētu pavilkt preču vilcienu, lietojot tikai 3 gramus līmes un pēc 1 stundas ilgas cietēšanas!

 

LOCTITE HY 4060 GY

Divkomponentu vispārēja pielietojuma ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme ar lielu stiprību un ātras nofiksēšanās spēju istabas temperatūrā. Lietošanai gatavā, ērtā iepakojumā.

LOCTITE® HY 4060 GY ir pelēka divkomponentu vispārēja pielietojuma ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme ar lielu stiprību un ātras nofiksēšanās spēju istabas temperatūrā. Līmei piemīt laba siltuma un mitruma izturība, un tā līmē dažādus materiālus, tostarp metālus, vairumu plastmasu un gumiju. Gatava lietošanai un dozējama tieši no iepakojuma manuālai samaisīšanai. Komponenti divās krāsās sniedz iespēju noteikt pareizu maisījuma attiecību.

Jūsu ieguvumi

 • Vispārējs pielietojums
 • Ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme
 • Ļoti ātra nofiksēšanās istabas temperatūrā
 • Līmē dažādus materiālus, tostarp metālus, vairumu plastmasu un gumiju
 • Laba siltuma un mitruma izturība
 • Gatava lietošanai un dozējama tieši no iepakojuma manuālai samaisīšanai
 • Komponenti divās krāsās sniedz iespēju noteikt pareizu maisījuma attiecību

 

LOCTITE HY 4070

Caurspīdīga ciānakrilāta/akrila hibrīda želejlīme no duļķaini bezkrāsainas līdz bāli dzeltenai krāsai; nodrošina ātru nofiksēšanos istabas temperatūrā.

LOCTITE® HY 4070 ir divkomponentu caurspīdīga ciānakrilāta/akrila hibrīda želejlīme no duļķaini bezkrāsainas līdz bāli dzeltenai krāsai; nodrošina ātru nofiksēšanos istabas temperatūrā, aizpildot līdz 0,2 collas (5 mm) lielas spraugas. Piemērota dažādām pamatnēm, tostarp vairumam plastmasu, gumijām un metāliem. To lieto, kad nepieciešama liekās līmes pilnīga sacietēšana, kā arī siltuma un mitruma izturība. Labākos līmes uzklāšanas rezultātus var panākt ar LOCTITE® 10 ml hibrīdlīmes un ciānakrilāta līmes maisīšanas uzgali (kas atbilst HY 4070 un 3090) (IDH 1453183).

Jūsu ieguvumi

 • Nenosēžas
 • Želejas konsistence nodrošina līmes stabilitāti, pat uz vertikālām virsmām.
 • Aizpilda līdz 0,02 in (5 mm) spraugas
 • Siltuma un mitruma izturība

 

LOCTITE HY 4092 GY

Ātras iedarbības pašizlīdzinoša ciānakrilāta/epoksīdsveķu šķidra strukturālā līme, izstrādāta augstas veiktspējas iekapsulēšanas pielietojumiem un strukturālajai līmēšanai.

LOCTITE® HY 4092 GY ir divkomponentu pelēka ātras iedarbības pašizlīdzinoša ciānakrilāta/epoksīdsveķu šķidra strukturālā līme, izstrādāta augstas veiktspējas aizpildes pielietojumiem, kā arī strukturālajai līmēšanai. Šim produktam piemīt liela triecienu, karstuma un mitruma izturība, turklāt tas ir izturīgs pret ķimikālijām, piem., motoreļļu. Lielāku līmējuma stiprību var panāk, izmantojot karstumu, taču tas nav vajadzīgs. Labākos līmes uzklāšanas rezultātus var panākt ar LOCTITE® 50 ml līmes statisko maisīšanas uzgali (IDH 1573153), LOCTITE® 400 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1573135) vai LOCTITE® 96001 (IDH 267452).

Jūsu ieguvumi

 • Maza viskozitāte
 • Plūstoša un elastīga
 • Izcila līmējamo materiālu dažādība
 • Izturība pret triecieniem, karstumu, ķimikālijām un mitrumu

 

LOCTITE HY 4090 GY

Divkomponentu vispārēja pielietojuma tiksotropa ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme ar ļoti ātras nofiksēšanās spēju istabas temperatūrā.

LOCTITE® HY 4090 GY ir pelēka divkomponentu vispārēja pielietojuma tiksotropa ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme ar ļoti ātras nofiksēšanās spēju istabas temperatūrā. Ar to var līmēt dažādus materiālus, tostarp metālus, vairumu plastmasu un gumiju. To raksturo laba siltuma un mitruma izturība, un tā piemērota pielietojumiem, kuros vajadzīgas labas spraugu aizpildīšanas īpašības uz raupjām un slikti samontētām virsmām. Labākos līmes uzklāšanas rezultātus var panākt ar LOCTITE® 50 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1826921), LOCTITE® 400 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1573135) vai LOCTITE® 96001 (IDH 267452).

Jūsu ieguvumi

 • Vispārējs pielietojums
 • Ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme
 • Ļoti ātra nofiksēšanās istabas temperatūrā
 • Līmē dažādus materiālus, tostarp metālus, vairumu plastmasu un gumiju
 • Laba siltuma un mitruma izturība
 • Tiksotropa
 • Piemērota spraugu aizpildīšanai uz raupjām un slikti pieguļošām virsmām

 

LOCTITE HY 4080 GY

Ciānakrilāta/akrila hibrīda strukturālā līme, kas nodrošina izturību un izcilu liptspēju pie metāliem, kompozītiem un plastmasām.

LOCTITE® HY 4080 GY ir divkomponentu ciānakrilāta/akrila hibrīda strukturālā līme pelēkā krāsā; nodrošina izturību un izcilu liptspēju pie metāliem, kompozītiem un plastmasām. Ātri nofiksējas istabas temperatūrā un uzrāda lielu darba stiprību jau pirmās stundas laikā. Izturīga pret lobīšanos un triecienslodzi, vienlaikus saglabājot lielu bīdes izturību plašā temperatūru diapazonā un lielāku spraugu aizpildē. Labākos līmes uzklāšanas rezultātus var panākt ar LOCTITE® 50 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1826921), LOCTITE® 400 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1573135) vai LOCTITE® 96001 (IDH 267452).

Jūsu ieguvumi Lasīt vairāk

 • Liela viskozitāte (tiksotropa)
 • Izcila liptspēja pie metāliem, kompozītiem un plastmasām
 • Ātra nofiksēšanās istabas temperatūrā un liela darba stiprība jau pirmās stundas laikā
 • Laba izturība pret lobīšanos un triecienslodzi, vienlaikus saglabājot lielu bīdes izturību
Produkti
06.10.2016
Raitis Narvils

Loctite pretiestrēgšanas smērvielām jauns iepakojums

 

Henkel ir ieviesis jaunu, kompaktu iepakojumu ar birsti, Loctite pretiestrēgšanas smērvielām. Jaunais iepakojums ar uzskrūvējamu uzgali ar birsti - paredzēts ērtai un precīzai uzklāšanai, kas nodrošina lielisku pārklājuma uzklāšanu ekstremālos darba apstākļos. 

Jaunais iepakojums ar birsti pašlaik ir pieejams četriem Loctite pretiestrēgšanas līdzekļiem, kas ir paredzēti, lai atvieglotu montāžas un demontāžas darbus. Samazina berzi un nodilumu kritiskos darba apstākļos, aizsargā pret augstām temperatūrām, ķīmiskām vielām un agresīviem šķidrumiem.

Loctite LB 8008 uz vara bāzes pretiestrēgšanas smērvielu var izmantot ar vara, misiņa, čuguna, tērauda, nerūsējošā tērauda, plastmasu un visa veida nemetāliskām starplikām, materiāla temperatūras izturība ir no -30C līdz 980C. Šī bez-svina formula ir uz vara un grafīta bāzes, kas satur augstas kvalitātes lubrikantu, kas der visāda veida savienojumiem (t.i., kniedes, skrūves, atloki un blīves), kas būtiski atvieglo detaļu demontāžu. 

Loctite LB 8150 uz alumīnija bāzes pretiestrēgšanas smērvielu var izmantot temperatūrās no -30C līdz 900C. Lubrikants, kas paredzēts lielām slodzēm ir bagātināts ar grafīta un metāla daļiņām - paredzēts ilgstošām un lielām darba slodzēm.

Loctite LB 8009 Lielām slodzēm uz grafīta / kalcija fluorīda bāzes pretiestrēgšanas līdzeklis, kas nodrošina izcilu eļļošanu visu veidu metāliem temperatūrā no -30 līdz 1315C.

Loctite LB 8023 jūras kvalitātes metākla daļiņu nesaturoša pretiestrēgšanas smērviela, kas aizsargā detaļas kuras pakļautas saldūdens un sālsūdens ietekmei, kā arī liela mitruma apstākļos. Ar lieliskām eļļošanas un ūdens izskalošanās īpašībām, šis lubrikants novērš galvanisko koroziju temperatūra no -30C līdz 1315C.

 

Papildus šiem četriem, jaunajiem iepakojumu veidiem, Henkel piedāvā pilnu pretiestrēgšanas līdzekļu klāstu standarta iepakojumos, 454g kārbās, kā arī 300-400ml airosola iepakojumos.

  Lasīt vairāk

Produkti
06.10.2016
Kaspars Vasiļevskis

SureConnect - Izturīgas, ātrās savienošanas siksnas

 

SureConnect - Apaļsiksnas ar ātro savienojumu, kuras izturības ziņā, nav sliktākas par sakausētas siksnas izturību. Apaļsiksnu savienošana kausējot katru reizi dot atšķirīgu rezultātu, bet lietojot SureConnect savienojumus un Fenner poliuretāna siksnas, rezultāts ir nemainīgs katru reizi.

Siksnas ar šādu konstrukciju ir pieejamas no 10 mm diametra.

 

Informatīvs video:

  Lasīt vairāk

Produkti
27.06.2015
Kaspars Vasiļevskis

    

Gates QUAD-POWER III

Pieaugošo uzturēšanas un enerģijas izmaksu rezultātā industriālajā nozarē arvien vairāk meklē veidus, kā uzlabot efektivitāti un samazināt ekspluatācijas izmaksas. Samazinot zudumus spēka pārvades sistēmās var gūt ievērojamus ietaupījumus, tāpēc Gates pievērš pastiprinātu uzmanību iespējamiem ietaupījumiem, veidojot izmaksu un enerģiju taupošas ķīļsiksnu spēka pārvades sistēmas, un piedāvā jaunās paaudzes Quad-Power III ķīļsiksnas ar neapstrādātām malām. Gates Quad-Power III ķīļsiksnas piedāvā augstas pieļaujamās pārvades jaudas, ilgāku darba mūžu un palīdz samazināt enerģijas patēriņu.

 

Gates Quad-Power III īpašības:

 • Palielināts darba temperatūras diapazons: no -40°C līdz+110°C;
 • Lielākas pieļaujamās pārvades jaudas vienai siksnai un ilgāks darba mūžs;
 • Ievērojami zemāks trokšņu līmenis;
 • Liela izmēru precizitāte, kas ļauj izmantot siksnas vienā spēka pārvades sistēmā bez saskaņošanas;
 • Iespēja samazināt spēka pārvades sistēmas izmērus pateicoties lielākai pieļaujamai pārvades jaudai;
 • Minimāla siksnu izstiepšanās darba mūža gaitā;
 • Ilgs bezapkopes darba mūžs;
 • Videi draudzīgas siksnas - netiek izmantoti halogēni.

 

Vairāk par Gates Quad-Power III

  Lasīt vairāk